RSS Odjinud

  • Vánoční otevírací doba 2013
    Tušíte, kam budete moci zajít mezi svátky dokoupit čerstvé pečivo, chybějící suroviny na chlebíčky či další nezbytné potraviny? Prohlédněte si vánoční otevírací doby supermarketů a hypermarketů přehledně na jednom místě a již se vám více nestane, že přijedete k zavřené prodejně. Albert 24.12. 7-14 hodin 25.12. zavřeno 26.12. 8-20 hodin 27.12. – 30.12. běžná […]

Obuv Scholl

Obuv Scholl

www.scholl.cz

Značka Scholl má více než stoletou tradici, v roce 1904 ji založil doktor William Mathias Scholl, jenž se zabýval anatomií a fyziologií nohy. V současnosti je obuv Scholl synonymem kvalitní obuvi a prodává se ve více než 70 zemích celého světa. V České republice působí Scholl od roku 1994.

Zdravotní obuv Scholl

Značka Scholl se zaměřuje především na zdravotní pantofle a sandály, které podporují správnou anatomii chodidel a zajistí Vašim chodidlům ten správný komfort. Kromě zdravotní obuvi Scholl vyrábí také klasické boty elegantního vzhledu vhodné pro nejrůznější příležitosti při zachování maximálního pohodlí. Milovníky módy jistě potěší Fashion kolekce Scholl obsahující boty podle nejnovějších trendů. Obuv Scholl je k dostání v dámském, pánském i dětském provedení a samozřejmostí je také široká nabídka vložek do bot, stélek a výrobků pro péči o nohy.