RSS Odjinud

  • Lidl velikonoční otevírací doba 2014
    Nepřehlédněte otevírací dobu na Velikonoce 2014 v prodejnách Lidl a nakupte vše potřebné pro váš sváteční stůl i malé koledníky včas. Lidl nabízí velikonoční čokoládová vajíčka, zajíčky, bonbony, mazance, beránky, delikatesy a mnoho dalšího za příjemné ceny. Prohlédněte si také aktuální leták Lidl a určitě si vyberete. Více na www.lidl.cz.

Obuv Scholl

Obuv Scholl

www.scholl.cz

Značka Scholl má více než stoletou tradici, v roce 1904 ji založil doktor William Mathias Scholl, jenž se zabýval anatomií a fyziologií nohy. V současnosti je obuv Scholl synonymem kvalitní obuvi a prodává se ve více než 70 zemích celého světa. V České republice působí Scholl od roku 1994.

Zdravotní obuv Scholl

Značka Scholl se zaměřuje především na zdravotní pantofle a sandály, které podporují správnou anatomii chodidel a zajistí Vašim chodidlům ten správný komfort. Kromě zdravotní obuvi Scholl vyrábí také klasické boty elegantního vzhledu vhodné pro nejrůznější příležitosti při zachování maximálního pohodlí. Milovníky módy jistě potěší Fashion kolekce Scholl obsahující boty podle nejnovějších trendů. Obuv Scholl je k dostání v dámském, pánském i dětském provedení a samozřejmostí je také široká nabídka vložek do bot, stélek a výrobků pro péči o nohy.