RSS Odjinud

  • Vánoční otevírací doba 2013
    Tušíte, kam budete moci zajít mezi svátky dokoupit čerstvé pečivo, chybějící suroviny na chlebíčky či další nezbytné potraviny? Prohlédněte si vánoční otevírací doby supermarketů a hypermarketů přehledně na jednom místě a již se vám více nestane, že přijedete k zavřené prodejně. Albert 24.12. 7-14 hodin 25.12. zavřeno 26.12. 8-20 hodin 27.12. – 30.12. běžná […]

ECCO

www.ecco.com

Dánská značka obuvi ECCO nabízí kvalitní pánskou, dámskou i dětskou obuv pro nejrůznější příležitosti, můžete si tak vybrat například dámské kozačky, pánské polobotky nebo dětské zimní boty. Veškerá obuv Ecco je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, zajišťujících tak pohodlí a potřebnou oporu Vašim chodidlům. Řada modelů obuvi Ecco navíc obsahuje funkční prvky, jako je Vibram podrážka tlumící nárazy, Gore-tex membrána pro větší prodyšnost a voděodolnost či kvalitní měkká kůže Hydromax.

Katalog obuvi ECCO

Prohlédněte si nabídku katalogu obuvi Ecco a vyberte si boty přesně podle svých představ. Na své si přijdou milovníci terénní obuvi, vyznavači klasického městského stylu i golfoví nadšenci. Neuvěřitelně sexy jsou dámské kozačky Ecco i zimní boty. Navštivte proto některou z prodejen bot Ecco a přesvědčte se i Vy.