RSS Odjinud

  • Vánoční otevírací doba 2014
    Nepřehlédněte vánoční otevírací dobu 2014 v obchodech Albert, Billa, Globus, Kaufland, Lidl, Tesco, Datart, Electroworld a Planeo elektro. Ušetříte si tím svůj čas i peníze. Albert 24. 12. od 7 do 14 hodin 25. 12. zavřeno 26. 12. od 8 do 20 hodin 27. 12.–30. 12. běžná otevírací doba od 7 do 22 hodin 31. […]

ECCO

www.ecco.com

Dánská značka obuvi ECCO nabízí kvalitní pánskou, dámskou i dětskou obuv pro nejrůznější příležitosti, můžete si tak vybrat například dámské kozačky, pánské polobotky nebo dětské zimní boty. Veškerá obuv Ecco je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, zajišťujících tak pohodlí a potřebnou oporu Vašim chodidlům. Řada modelů obuvi Ecco navíc obsahuje funkční prvky, jako je Vibram podrážka tlumící nárazy, Gore-tex membrána pro větší prodyšnost a voděodolnost či kvalitní měkká kůže Hydromax.

Katalog obuvi ECCO

Prohlédněte si nabídku katalogu obuvi Ecco a vyberte si boty přesně podle svých představ. Na své si přijdou milovníci terénní obuvi, vyznavači klasického městského stylu i golfoví nadšenci. Neuvěřitelně sexy jsou dámské kozačky Ecco i zimní boty. Navštivte proto některou z prodejen bot Ecco a přesvědčte se i Vy.