RSS Odjinud

  • Lidl velikonoční otevírací doba 2014
    Nepřehlédněte otevírací dobu na Velikonoce 2014 v prodejnách Lidl a nakupte vše potřebné pro váš sváteční stůl i malé koledníky včas. Lidl nabízí velikonoční čokoládová vajíčka, zajíčky, bonbony, mazance, beránky, delikatesy a mnoho dalšího za příjemné ceny. Prohlédněte si také aktuální leták Lidl a určitě si vyberete. Více na www.lidl.cz.

ECCO

www.ecco.com

Dánská značka obuvi ECCO nabízí kvalitní pánskou, dámskou i dětskou obuv pro nejrůznější příležitosti, můžete si tak vybrat například dámské kozačky, pánské polobotky nebo dětské zimní boty. Veškerá obuv Ecco je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, zajišťujících tak pohodlí a potřebnou oporu Vašim chodidlům. Řada modelů obuvi Ecco navíc obsahuje funkční prvky, jako je Vibram podrážka tlumící nárazy, Gore-tex membrána pro větší prodyšnost a voděodolnost či kvalitní měkká kůže Hydromax.

Katalog obuvi ECCO

Prohlédněte si nabídku katalogu obuvi Ecco a vyberte si boty přesně podle svých představ. Na své si přijdou milovníci terénní obuvi, vyznavači klasického městského stylu i golfoví nadšenci. Neuvěřitelně sexy jsou dámské kozačky Ecco i zimní boty. Navštivte proto některou z prodejen bot Ecco a přesvědčte se i Vy.